Plan zajęć

HARMONOGRAM ZAJĘĆ ZESPOŁÓW DZIAŁAJĄCYCH
W BIBLIOTECE I OŚRODKU KULTURY ROK 2018/2019

DZIEŃ TYGODNIA ZAJĘCIA GODZINA
PONIEDZIAŁEK ZAJĘCIA PLASTYCZNE – P. AGNIESZKA 16.30 – 17.30
JĘZYK ANGIELSKI – P. LUCYNA 13.00 – 19.45
ROZGRYWKI TENISA STOŁOWEGO P. ADAM 17.00 – 19.00
LKS TĘCZA ZENDEK – JUNIORZY P. MACIEJ 17.00 – 19.00
LKS TĘCZA ZENDEK – SENIORZY P. DOMINIK 19.00 – 21.00
AKTYWNY SENIOR – GIMNASTYKA 17.00 – 18.00
ZESPÓŁ ŚPIEWACZY „ZENDKOWIANIE” 17.00 – 19.00
PRÓBA CHÓRU „NIEZDARECZKA” 17.00 – 19.00
ORKIESTRA DĘTA OŻAROWICE 19.00 – 21.00
WTOREK RYTMIKA PRZEDSZKOLE ZENDEK – P. ANIA 8.00 – 9.00
RYTMIKA PRZEDSZKOLE OŻAROWICE – P. ANIA 9.00 – 10.00
AKTYWNY SENIOR – GIMNASTYKA I GRUPA – P. AGATA 9.00 – 10.00
AKTYWNY SENIOR – GIMNASTYKA II GRUPA – P. AGATA 10.00 – 11.00
JĘZYK ANGIELSKI – P. LUCYNA 14.15 – 15.30
JĘZYK ANGIELSKI DLA DZIECI I GRUPA 15.15 – 16.00
JĘZYK ANGIELSKI DLA DZIECI II GRUPA 16.00 – 16:45
JĘZYK ANGIELSKI UTW GRUPA ZAAWANSOWANA – P. LUCYNA 17.30 – 18.15
ORKIESTRA – P. OLEK 17.00 – 19.00
PRÓBA  KABARET „BEZ CHŁOPA” – P. OLIWIA 16.00 – 17.15
PRÓBA ZESPÓŁ WOKALNY – P. OLIWIA 17.15 – 18.15
PRÓBA ZESPÓŁ „WETERAN” – P. OLIWIA 18.30 – 20.00
ŚRODA JĘZYK ANGIELSKI UTW GRUPA POCZĄTKUJĄCA – P. LUCYNA 10.00 – 10.45
NAUKA GRY NA GITARZE – P. BRONISŁAW 14.30 – 19.30
CERAMIKA DLA DZIECI I GRUPA – P. TOMEK 16.15 – 17.15
CERAMIKA DLA DZIECI II GRUPA – P. TOMEK 17.20 – 18.20
NAUKA GRY NA INSTRUMENTACH DĘTYCH BLASZANYCH – P. PIOTR 17.45 – 19.30
NAUKA GRY NA INSTRUMENTACH DĘTYCH DREWNIANYCH – P. ANDRZEJ 18.00 – 19.45
PRÓBA ZESPÓŁ ŚPIEWACZY „OŻAROWIANKI” 18.00 – 20.00
CZWARTEK AKTYWNY SENIOR – GIMNASTYKA – P. AGATA 9.00 – 10.00
RYTMIKA PRZEDSZKOLE PYRZOWICE – P. ANIA 10.00 – 11.00
RYTMIKA PRZEDSZKOLE TĄPKOWICE – P. ANIA 11.00 – 12.00
ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE – P. ADELA 12.30 – 14.30
JĘZYK ANGIELSKI – P. MARLENA 15.00 – 18.50
JĘZYK ANGIELSKI – P. LUCYNA 15.00 – 19.45
ZAJĘCIA TANECZNE I GRUPA – P. EWELINA 16.15 – 17.00
ZAJĘCIA TANECZNE II GRUPA – P. EWELINA 17.00 – 17.45
ZAJĘCIA TANECZNE III GRUPA – P. EWELINA 17.45 – 18.30
PBU – P. EWELINA 18.30 – 19.30
ZUMBA – P. EWELINA 19.30 – 20.30
PIĄTEK JĘZYK ANGIELSKI – P. MARLENA 8.15 – 11.15
JĘZYK ANGIELSKI – P. MARLENA 18.00 – 19.30
ZAJĘCIA KARATE 17.00 – 18.30
PRÓBA ORKIESTRA – P. GRZEGORZ 19.00 – 21.00
SOBOTA PRÓBA DZIECIĘCEGO ZESPOŁU ŚPIEWACZEGO GMINY OŻAROWICE – P. SZYMON
(BIBLIOTEKA OŻAROWICE)
10.00 – 12.00
NIEDZIELA PRÓBA ORKIESTRY – P. GRZEGORZ 11.00 – 13.00