Zespół Bratki

Zespół „Bratki” to zespół składający się w większości z dziewczynek w wieku od 10 do 12 lat, również o charakterze taneczno-wokalnym. Począwszy od 2003 roku corocznie bierze udział w Powiatowym Przeglądzie Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tańca Nowoczesnego „Arabeska” w Centrum Kultury „Karolinka” w Radzionkowie. Występował także w Wojewódzkim Przeglądzie Tańca w Bytomiu-Miechowicach, na Międzygminnym Przeglądzie Zespołów Tanecznych w Bobrownikach oraz w Gali Tanecznej organizowanej przez BiOK w Tąpkowicach. Bierze udział w Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek, Festiwalu Hitów „Spoko Muza” w Tarnowskich Górach, Gminnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Tąpkowicach, w Kolędowym wieczorze przy świecach, a także w uroczystościach szkolnych i gminnych. Zespół na swym koncie posiada liczne wyróżnienia.

_________________________________________________________

23 lutego br. odbyła się prezentacja zespołów dziecięcych i młodzieżowych działających w BiOK.
W radosny nastrój przybyłych gości wprowadziła Młodzieżowa Grupa Instrumentów Dętych dając bardzo dobry koncert. Po niej na scenie pięknie prezentowały się pozostałe zespoły i grupy taneczne:
Diamenty, Twist, Małe Bratki, Bratki i Mażoretki Eskype.

________________________________________________________

Dnia 15 marca 2012 r. w sali Biblioteki i Ośrodka Kultury w Tąpkowicach odbyła się Prezentacja Zespołów Dziecięcych i Młodzieżowych działających w BiOK.

___________________________________________________

ZESPÓŁ ZAWIESIŁ DZIAŁALNOŚĆ