Wyniki konkursu na kartkę bożonarodzeniową oraz ozdobę świąteczną

Tąpkowice, dnia 19.12.2018  r.
Protokół z posiedzenia Jury Konkursu
na kartkę bożonarodzeniową oraz ozdobę świąteczną.
W dniu 19 grudnia 2018 r. odbyło się posiedzenie Komisji w składzie:
Przemysław  Rubacha – kustosz Muzeum Tarnowskie Góry– przewodniczący Jury
Jacek Stącel  – instruktor powiatowy MBP w Tarnowskich Górach – członek Jury
Róża Szydło – dyrektor BiOK – członek Jury
Oceniającej prace konkursowe, czyli kartkę bożonarodzeniową oraz ozdobę świąteczną.
W konkursie na kartkę bożonarodzeniową wpłynęło 105 prac, z których nagrodzono następujących Autorów:
Przedszkola

Prace wyróżnione:
Lena Krawczyk l. 6 – Zendek
Igor Głąb l. 6 – Tąpkowice
Wiktor Zabiegała l. 4 – Pyrzowice
Franciszek Holly l. 5 – I Społeczna SP w Chełmie
Nina Teodorowicz l. 6 – I Społeczna SP w Chełmie
Rafał Szymiec l. 6 – Strzyżowice
Natalia Rupik l. 6 – Ożarowice
Zuzanna Konofalska l. 6 – Tąpkowice
Grupa „Sowy” – Tąpkowice
Grupa „Biedroneczki” – Tąpkowice
Klasy I-III

Prace wyróżnione:
Kevin Webster – kl. I – Tąpkowice
Zofia Cichoń kl. I – Ożarowice
Jakub Zabiegała – kl. II – Ożarowice
Katarzyna Łukasik – kl. I –  Zendek
Maja Wronowska  – kl. II – I Społeczna SP w Chełmie
Jeremi Bryk – kl. II – I Społeczna SP w Chełmie
Maja Kocot – kl. I – Ożarowice
Kacper Siudyka – kl. I – Strzyżowice
Maria Kubica – kl. II – Tąpkowice
Kaja Wieczorek – kl. II – Zendek
Martyna Janicka – kl. II  – Zendek
Klasa II (praca zbiorowa) – Ożarowice
Klasy IV-VI

Prace wyróżnione:
Julia Cieślik – kl. IV – I Społeczna SP w Chełmie
Martyna Górska – kl. IV – Zendek
Natalia Meiser – kl. V – Pyrzowice
Piotr Wojdas – kl. IV – Ożarowice
Maja Matczyk – kl. VI – Zendek
Mikołaj Ferdyn – kl. VI – Zendek
Zofia Sobota – kl. IV – Tąpkowice
Igor Góra – kl. IV – Zendek
Patrycja Małota – kl. VI – Zendek
Klasa VII-VIII i Gimnazjum
Prace wyróżnione:
Nikola Drygalak – kl. VII – Zendek
Gabriela Gnacik – kl. III Gimnazjum
Oliwia Nowak – kl. VII – Tąpkowice
Dorośli

Prace wyróżnione:
Milena Łukasik – Zendek
Agnieszka Dembończyk – Zbrosławice
Daria Fisior – Szkoła Specjalna Radzionków

W konkursie na ozdobę świąteczną wpłynęło 83 prace, z których nagrodzono następujących Autorów:

Prace wyróżnione:
Katarzyna Łukasik z mamą – kl. I – Zendek
Nadia Pawlik z rodzicami – l. 4 – Pyrzowice
Oliwa Kaczmarczyk – kl. V – Tąpkowice
Zuzia Czapla z mamą – l. 5 – Pyrzowice
Natalia Lasoń z mama – l. 4 – Pyrzowice
Konrad Kuklok – kl. 1 – Ożarowice
Wojciech Pałaszewski –kl. I – Ożarowice
Franio Nowak z babcią – l. 3 – Pyrzowice
Gabriela Gnacik – Gimnazjum Ożarowice
Mariusz i Bartosz Hendel – Zendek
Lenka Frączek z mamą – l. 6 – Pyrzowice
Kacper Siudyka – kl. I – Strzyżowice
Grupa Biedroneczki – l. 3-4 – Tąpkowice
Oliwia Szynal-Gołąb – l. 6. – I Społeczna SP w Chełmie
Mateusz Chrapka – kl. V – Ożarowice
Olaf Jakimiak – kl. I – I Społeczna SP w Chełmie
Sebastian Furtak – kl. II – I Społeczna SP w Chełmie
Filip Hatlapa – kl. I – Ożarowice
Kubuś Foryś z tatą – l. 5 – Pyrzowice
Kevin Webster – kl. I – Tąpkowice
Wojciech Kowalski – l. 4 – Tąpkowice
Dominika Krawczyk z mamą – l/ 3 – Pyrzowice
3-4 latki Ożarowice

Jury przy ocenie prac brało pod uwagę pomysłowość, samodzielność, estetykę wykonania, oryginalność oraz wkład pracy własnej.