XI EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU DLA WSZYSTKICH. SZACHOWA WIOSNA W TĄPKOWICACH

Miło nam poinformować o szachowych wynikach w XI EUROPEJSKIM TYGODNIU SPORTU DLA WSZYSTKICH.

Oto wyniki:
1. Niedbała Bartłomiej – 8,5 pkt
2. Jaroch Karol – 8,5 pkt
3. Zychowski Marek – 7,0 pkt
4. Pietrucha Jarosław – 5,5 pkt
5. Tchórzewski Kazimierz – 5,0 pkt
6. Gałyga Józef – 4,5 pkt
7. Pamuła Tadeusz – 4,5 pkt
8. Malik Krzysztof – 4,5 pkt
9. Przeniosło Zbigniew – 4,0 pkt
10. Musiał Igor – 4,0 pkt
11. Ptaszyński Tomasz – 4,0 pkt
12. Fatyga Henryk – 4,0 pkt
13. Gubała Czesław – 4,0 pkt
14. Koza Paweł – 4,0 pkt
15. Hryciuk Krzysztof – 4,0 pkt
16. Drej Jerzy – 3,5 pkt
17. Mazurek Jan – 1,5 pkt
18. Burszta Marek – 0,0 pkt

 

Straż Pożarna w oczach dziecka – wyniki konkursu

Miło nam poinformować o wynikach konkursu plastycznego pt. „Straż Pożarna w oczach dziecka”, na który wpłynęło 145 prac spośród których jury wyróżniło następujących autorów:

Grupa Przedszkole:
Bartosz Szydło – Ożarowice,
Filip Cichoń – Zendek,
Jakub Gwóźdź – Tąpkowice,
Emilia Kocot – Ożarowice,
Natalia Rupik – Ożarowice,
Radosław Bąbik – Tąpkowice,
Alicja Labocha – Ożarowice,
Alicja Łuszczyk – Tąpkowice,
Aleksandra Brol – Tąpkowice,
Nadia Witkowska – Tąpkowice

Grupa klasy I – III:
Katarzyna Łukasik – kl. I Zendek,
Paulina Blachlińska –  kl. I Zendek,
Kasjan Micyk – kl. I Tąpkowice,
Kevin Webster – kl. I Tapkowice,
Martyna Janicka –  kl. II Zendek,
Amelia Kot –  kl. III Pyrzowice,
Alicja Wacławczyk – kl. II Zendk,
Natalia Wojnarowska – kl. III Pyrzowice,
Dominik Kubinek – kl. II

Grupa klasy IV – VI:
Natalia Cichoń – kl. VI Zendek,
Oliwia Kaczmarczyk – kl. V Tąpkowice,
Zofia Słania – kl. IV Ożarowice,
Marta Kocyga – kl.V Tapkowice,
Mirabella Dziuba – kl. V Tapkowice,
Natalia Pańta – kl. V Tąpkowice
Nicola Pańta – kl. V Zendek
Marcel Kocyga – kl. V Tąpkowice,
Milena Labocha – kl. V Ożarowice,
Hanna Pierchała – kl. IV Tapkowice,
Julita Klajner – kl. V Zendek,
Szymon Michalski – kl. V Tąpkowice,
Martyna Górska – kl.IV Zendek

Grupa kl. VII – VIII i gimnazjum:
Dominika Gnacik – Ożarowice,
Gabriela Gnacik – Ożarowice,
Maja Kłys – kl. III Ożarowice,
Anna Drwal – kl. VII Tąpkowice,
Oliwia Nowak – kl. VII Tąpkowice,
Wiktoria Karcz – gimnazjum
Amelia Żerdzińska – gimnazjum

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom konkursu i zapraszamy 24.05.2019 r. na godz. 16:00 do BiOK na uroczystość z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka. Czeka na Was wiele darmowych atrakcji.

Wyniki konkursu „MEM” MAMY MAMY

W konkursie „MEM” MAMY MAMY wyróżnione zostały następujące osoby:

I miejsce: Zuzanna Głuchowska – klasa IIId gimnazjum Radzionków
II miejsce: Oliwer Szczypa – klasa VIII SP Tąpkowice
III miejsce: Natalia Ochman – klasa III gimnazjum Radzionków

WYRÓŻNIENIA:
Oliwia Rubacha – klasa VIII SP Tąpkowice
Julia Małota – klasa VIII SP Tąpkowice
Wiktoria Potempa – klasa VIII SP Tąpkowice
Anna Drwal – klasa VII SP Tąpkowice

Prace konkursowe oceniła Pani mgr Hanna Janota.

Wszystkie osoby, które zostały wyróżnione w konkursie zapraszamy po odbiór nagród na Dzień Matki i Dzień Dziecka, który odbędzie się dnia 24 maja br. na godz. 16:00 (plac BiOK Tąpkowice).

Wyniki konkursu „Niezapominajka dla Ciebie”

Wyniki konkursu „Niezapominajka dla Ciebie”.
Na konkurs nadesłano 40 prac, z których wyróżniono następujące :           

  • klasy I-III :

I miejsce: Kevin Webster – klasa Ib SP Tąpkowice
II miejsce: Natalia Deptała – klasa Ib SP nr.1 Radzionków
III miejsce:
Honorata Niesłony – klasa Ia SP nr. 1 Radzionków
Karolina Dolibóg – klasa Ic SP nr. 1 Radzionków
Natalia Lewczuk – klasa IIc SP nr. 1 Radzionków

  • klasy IV-VI :

I miejsce:
Jagoda Szarata – klasa Vd SP nr. 1 Radzionków
Maja Szarata – klasa Vd SP nr. 1 Radzionków
II miejsce:
Kamil Grobner – klasa Vb SP nr. 1 Radzionków
Laura Szeliga – klasa Vb SP nr. 1 Radzionków
III miejsce:
Julia Bisikiewicz – klasa Vd SP nr. 1 Radzionków
Samanta Mol – klasa Vb SP Ożarowice
Lawina Lewczuk – klasa Vc SP nr. 1 Radzionków

  • klasy VII – gimnazjum :

I miejsce:
Amelia Żerdzińska – SP Ożarowice
Maksymilian Wawrzyczek – SP nr. 1 Radzionków
II miejsce: Aleksandra Zarychta – VIIa SP nr. 1 Radzionków
III miejsce:
Olga Ciunowicz – klasa IIIb gimnazjum SP nr. 1 Radzionków
Wiktoria Kwiotek – klasa IIIb gimnazjum SP nr. 1 Radzionków
WYRÓŻNIENIA:
Gabriela Gnacik – IIIa gimnazjum SP Ożarowice
Zuzanna Jenczek – IIIa gimnazjum SP Ożarowice
Paulina Krawiec – IIIa gimnazjum SP Ożarowice
Dominika Gnacik – IIIa gimnazjum SP Ożarowice
Natalia Cichy – IIIa gimnazjum SP Ożarowice
Maciej Cichy – IIIa gimnazjum SP Ożarowice
Maja Kłys – IIIa gimnazjum SP Ożarowice
Tomasz Frączek – IIIa gimnazjum SP Ożarowice
Kamila Strauch – IIIa gimnazjum SP Ożarowice
Karolina Woźniak – IIIa gimnazjum SP Ożarowice
Magdalena Strużyńska – IIIa gimnazjum SP Ożarowice

  • dorośli :

I miejsce:
Daria Fisior – „Niezapominajka” Ożarowice
II miejsce:
Patrycja Urbańczyk – „Niezapominajka” Ożarowice
III miejsce:
Łukasz Czapla – „Niezapominajka” Ożarowice
Rafał Rupik – „Niezapominajka” Ożarowice
Bartosz Trefon – „Niezapominajka” Ożarowice

Wszystkie osoby, które zostały wyróżnione w konkursie zapraszamy po odbiór nagród na Dzień Matki i Dzień Dziecka, który odbędzie się dnia 24 maja br. na godz. 16:00 (plac BiOK Tąpkowice).

 

XV GRAND PRIX TĄPKOWICE 2019

Ostatnie spotkanie szachowe z cyklu XV GRAND PRIX TĄPKOWIC, odbyło się dnia 11  maja 2019 r. od godz. 9:00 w sali BiOK Tąpkowice.
Oto wyniki po rozgrywkach:

1. Tchórzewski Kazimierz – 39pkt,
2. Pamuła Tadeusz – 31pkt,
3. Tyroń Marek – 27pkt,
4. Wieczorek Marek – 26pkt,
5. Klimanek Dariusz – 17pkt,
6. Gołda Mariusz – 15pkt,
7. Duzdowski Henryk – 15pkt,
8. Plotecki Jan – 13pkt,
9. Malik Krzysztof – 12pkt,
10. Fatyga Henryk – 10pkt,
11. Gubała Czesław – 9pkt,
12. Urbańczyk Piotr – 9pkt,
13. Hertlein Irena – 7pkt,
14. Sowa Robert – 6pkt,
15. Burszta Marek – 5pkt,
16. Kaszuba Andrzej – 4pkt,
17. Cabaj Marta – 3pkt,
18. Zygmunt Michał – 3pkt,
19. Machura Kamil – 3pkt,
20. Kluszczyk Marcin – 2pkt,
21. Hryciuk Krzysztof – 2pkt,
22. Zaniewski Mariusz – 1pkt,
23. Nowakowski Jan – 0pkt

Podsumowując: w XV Grand Prix Tąpkowice 2019 wzięło udział 23 szachistów, z których najlepszy wynik osiągnęli:
1. Tchórzewski Kazimierz
2. Pamuła Tadeusz
3. Tyroń Marek
4. Wieczorek Marek
5. Duzdowski Henryk
6. Malik Krzysztof

Serdecznie gratulujemy wyników! Zdjęcia można zobaczyć w zakładce „fotorelacje”.

Konkurs plastyczny

Aby pobrać klauzulę informacyjną, prosimy kliknąć na nią prawym przyciskiem myszy, zapisać oraz wydrukować

XV GRAND PRIX TĄPKOWICE 2019

Czwarte spotkanie szachowe z cyklu XV GRAND PRIX TĄPKOWIC, odbyło się dnia 13  kwietnia 2019 r. od godz. 9:00 w sali BiOK Tąpkowice.
Oto wyniki po rozgrywkach:

1. Tchórzewski Kazimierz – 33pkt,
2. Pamuła Tadeusz – 29pkt,
3. Wieczorek Marek – 21pkt,
4. Tyroń Marek – 21pkt,
5. Klimanek Dariusz – 17pkt,
6. Gołda Mariusz – 15pkt,
7. Plotecki Jan – 13pkt,
8. Fatyga Henryk – 10pkt,
9. Urbańczyk Piotr – 9pkt,
10. Duzdowski Henryk – 7pkt,
11. Hertlein Irena – 7pkt,
12. Malik Krzysztof – 6pkt,
13. Sowa Robert – 6pkt,
14. Gubała Czesław – 5pkt,
15. Kaszuba Andrzej – 4pkt,
16. Burszta Marek – 3pkt,
17. Machura Kamil – 3pkt,
18. Zygmunt Michał – 3pkt,
19. Kluszczyk Marcin – 2pkt,
20. Hryciuk Krzysztof – 2pkt,
21. Zaniewski Mariusz – 1pkt,
22. Nowakowski Jan – 0pkt,

Serdecznie gratulujemy wyników i zapraszamy na kolejny turniej dnia 11 maja 2019 r.

Wyniki konkursu na kartkę wielkanocną

W dniu 14 kwietnia 2019 r. odbyło się posiedzenie Komisji w składzie:
Beata Kiszel – dyrektor Muzeum Tarnowskie Góry– przewodnicząca Jury
Jacek Stącel  – instruktor powiatowy MBP w Tarnowskich Górach – członek Jury
Róża Szydło – dyrektor BiOK – członek Jury
Oceniającej prace konkursowe, czyli kartki wielkanocne wykonane dowolną techniką.
Na konkurs nadesłano 145 prac, z których wyróżniono następujące :           

    • przedszkola :

– Grupa Sowy – Tąpkowice
– Grupa Muchomorki – Tąpkowice
– Oliwia Wojnarowska – Oddział Przedszkolny I Społeczna SP w Chełmie
– Martyna Wieczorek – Zendek
– Lena Krawczyk – Zendek
– Liliana Polak – Pyrzowice
– Julia Czapla – Zendek\
– Lena Łukasik  – Zendek
– Natalia Lasoń – Pyrzowice
– Dominik Kocot – Pyrzowice
– Kacper Chrapka – Ożarowice

  • klasy I-III :

– Iga Sawicka  – I Społeczna SP w Chełmie
– Hanna Burak – I Społeczna SP w Chełmie
– Bartłomiej Kazimierowicz – Zendek
– Marysia Kubica – Tąpkowice
– Patrycja Szydło – Zendek
– Lena Przysło – Zendek
– Katarzyna Łukasik – Zendek
– Kaja Wieczorek – Zendek
– Mariusz Hendel – Zendek
– Kinga Kuklok – Ożarowice
– Emila Lichoń – Tąpkowice
– Konrad Kuklok – Ożarowice
– Jakub Foks – Zendek
– Kevin Webster – Tąpkowice

>klasy IV-VI :

  • – Bartosz Hendel – Zendek
    – Natalia Cichoń – Zendek
    – Gabriela Galek – I Społeczna SP w Chełmie
    – Aleksandra Gwiazda – I Społeczna SP w Chełmie
    – Filip Massot- Zendek
    – Maja Bednarek – Zendek
    – Natalia Szydło – Zendek
    – Zuzanna Franiel – Pyrzowice
    – Kamil Małota – Zendek
    – Igor Góra – Zendek
    – Zuzanna Jasiok – Zendek
    – Nicolas Kulejewski – Ożarowice
    – Mateusz Chrapka – Ożarowice
  • klasa VII i gimnazjum :
  • – Aleksandra Siwiec – Gimnazjum Ożarowice
    – Nikola Drygalak – Zendek
    – Anna Bąbik – Gimnazjum Ożarowice
    – Karolina Całka – Zendek
    – Daria Gawron – Zendek
    – Wiktoria Cejman – Zendek
    – Angelika Spodniewska – Zendek
    – Laura Gałuszka – Zendek
    Jury przy ocenie prac brało pod uwagę szczególnie samodzielność wykonania, pomysłowość, estetykę wykonania, oryginalność.

 

Festiwal Piosenki Ekologicznej i Przyrodniczej – wyniki

Festiwal Piosenki Ekologicznej i Przyrodniczej, odbył się dnia 9 kwietnia 2019 r.
od godz. 9:30 w sali BiOK Tąpkowice. Oto wyniki konkursu:

Kategoria: Przedszkole
1 miejsce: Julia Czapla – SP Zendek
2 miejsce: Maja Ogrodnik – Przedszkole Ożarowice
3 miejsce: Judyta Kobos – Tarnogórskie Centrum Kultury
WYRÓŻNIENIA zdobyły wszystkie zespoły:
Mali ekolodzy z Przedszkola w Tąpkowicach
Ekoludki z Przedszkola w Pyrzowicach
ECO-TEAM z Przedszkola w Tąpkowicach

Kategoria: Klasy I – III
1 miejsce: Danuta Pańta – NSP w Pyrzowicach
2 miejsce: Laura Bednarczyk – Zespół Szkolno Przedszkolny w Orzechu
3 miejsce: Kinga Nowakowska – Zespół Szkolno Przedszkolny w Orzechu

Kategoria: Klasy IV – VIII
1 miejsce: Patrycja Małota – SP Zendek
2 miejsce: Maria Tymińska – SP Tąpkowice
2 miejsce: Weronika Błaszczak – Zespół Szkolno Przedszkolny w Orzechu
3 miejsce: Paweł Szymanek – SP Tąpkowice
WYRÓŻNIENIE: Szymon Gurowiec – Świetlica Środowiskowa w Tąpkowicach

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Konkurs „MEM” MAMY MAMY

Chcąc wziąć udział w konkursie, prosimy o wydrukowanie karty zgłoszenia oraz dostarczenia jej do sekretariatu BiOK:

karta zgłoszenia: KLIK

Instrukcja pobierania pliku:
1. KLIK
2. DOWNLOAD
3. OTWÓRZ ZA POMOCĄ BĄDŹ ZAPISZ PLIK
4. DRUKUJ