Warsztaty detektywistyczne

Detektywistyczne powieści dla dzieci cieszą się od kilku lat w Polsce niesłabnącym zainteresowaniem, w związku z tym BiOK jest organizatorem warsztatów detektywistycznych z pisarką Magdą Podbylską. Warsztaty odbędą się dnia 29 listopada od godz. 8:00 do 9:20 w BiOK, od godz. 9:50 do 11:00 w SP Zendek, od godz. 11:40 do 13:00 w SP Ożarowice. Uczestnikom klas II i III życzymy miłej przygody.

Andrzejki

Zapraszamy Seniorów UTW Akademii WSB na Bal Andrzejkowy, który odbędzie się 28 listopada 2018 r. w Hotelu Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej.

Zapisy w biurze BiOK Tąpkowice.

Cena 70 zł / os.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Wyjazd do kina

Uniwersytet Trzeciego Wieku Akademii WSB oraz Biblioteka i Ośrodek Kultury w Tąpkowicach zaprasza do kina „Hellios” w Sosnowcu na film pt. „Boże Ciało” dnia 25 listopada 2019r. (poniedziałek). Zapisy oraz więcej informacji dotyczących wyjazdu w godzinach pracy sekretariatu BiOK Tąpkowice.

Konkurs Potraw Tradycyjnych i Regionalnych

Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Tarnowskich Górach oraz  Biblioteka i Ośrodek Kultury w Tąpkowicach po raz kolejny zapraszają na Konkurs Potraw Tradycyjnych i Regionalnych, który odbędzie się dnia 15 listopada 2019 r.  o godz. 17:00 w sali BiOK. Tematem tegorocznego konkursu będą potrawy z królika.